Participanti 2023

Va asiguram de respectul si consideratia noastra, vom publica aici participantii la columbodromul PigeonBest si va asiguram ca va fi cel mai atractiv columbodrom, cu premii atractive si participanti de top.

Echipe rezervate la data de 31.01.2023 

Total – 234 echipe si 1504 de porumbei

Nr. Nume Crescator Numar porumbei
1 BOBEA STEFAN 7
2 GABY COMAN 14
3 TEAM TSE 7
4 NASU + FINU 7
5 GIGI COADA 7
6 ILIE NICOLAE 7
7 STAN ADRIAN 7
8 MOLDOVEANU VASILE 14
9 VINATORU NICOLAE 14
10 VASII LUCA 7
11 TEAM VLAD JILAVEANU 7
12 FLORIN ENACHE 14
13 STEFAN OLAH 7
14 ANDREI ALIN 14
15 DUMITRACHE + CIUFU 7
16 SIMA DANIEL 14
17 CORBU DORIN 7
18 PODARU PETRE 7
19 ZIDARU DANIEL 7
20 TEAM-DMS 7
21 ALECU ALEXANDRU 28
22 ENACHESCU NINI 14
23 ILIUTA IULIAN 7
24 DANESCU + MARINESCU 7
25 TANASOIU LAURA + MARIAN 7
26 BARBU IONUT 7
27 MORARU VASILE 7
28 GHINEA AUREL 7
29 VAN-COMAN 7
30 DAVID NARCIS 7
31 CIRSTEA VALENTIN 7
32 STREULEA CONSTANTIN + CLAUDIUS 7
33 ALEX CORBU 7
34 DINU ROMICA 7
35 CISMAS CRISTI 7
36 CHIRITA + PETRE 7

 

 

37 MIKY & OVI PIGEON LOFT 7
38 PANA ROMICA 7
39 VINATORU + MOLDOVEANU 7
40 PAPAGHIUC GEORGIAN MARIAN 7
41 DAN PETRU EMANUEL 7
42 ANDREI + IOAN 7
43 PRESICEANU TIBERIU 7
44 CATALIN CIUFU 7
45 DANEZU DAN 7
46 GEANA ADRIAN 14
47 CRISTI SERBAN 7
48 DOBAI FLAVIUS 7
49 BRECKNER EDUARD 7
50 TANASE A + ALIXANDRICA SORIN 7
51 CRISTI NECULA 7
52 TOGOIE RARES 7
53 TEAM PYKYU 7
54 TEAM MARIN VIOREL 7
55 LIGHEAN BOGDAN 7
56 VLAD VLD 7
57 MIHNEA POPA 7
58 SIMIONESCU BOGDAN 7
59 BARBU + IONICA 7
60 STOENESCU CRISTIAN 7
61 CHIVA MARIUS 7
62 MOICEANU OVIDIU STEFAN 7
63 SUCHIU ROBERT + CATA 7
64 MANOLE IRINEL + MUGUREL 7
65 TEAM FALCESCU + BOGDAN 7
66 GROZA IONUT 7
67 CHIROBOCEA NICOLAE 7
68 VIGIU MALAERU 7
69 VASILE ANDREI 14
70 BADARAN IULIAN 7
71 SONEA GHEORGHE 7
72 BOGDAN + STOIAN 7
73 CORNY + MARYO 7

 

 

74 GHIDICEANU IONELA 7
75 CORNEA MIREL 7
76 IONITA CRISTINEL 7
77 POPA ALEXANDRU 7
78 LAS FIERBINTI 7
79 TEAM CASC ANGHEL 7
80 WILHELM SCHELL 7
81 ANTON + DRAGOS 7
82 FAMILIA UNGUREANU 7
83 AMBITIA MMA 7
84 MARCI & GABI PAIU 7
85 CONSTANTINOIU IONUT 7
86 STROIESCU ALIN 7
87 ARICIU RAZVAN 7
88 MARIUS BULAI 7
100 echipe 700 p
REZERVARI ECHIPE 5+1
Nr Nume crescator Numar echipe
89 POAMA IOAN 6
90 CALUGARESCU IONUT 6
91 DEVESEL CHRISTIAN 6
92 CHIRITA + TRICA 6
93 CEAUSU ADRIAN + MATEO 6
94 CHESNOIU MIHAI 6
95 BIJA GABRIEL 6
96 B + G 6
97 MANEA CONSTANTIN + ANASTASIA + COSMIN 6
98 MARIUS DANIEL 6
99 COSTIN + ANDREEA 6
100 DICULESCU ALEXANDRU 6
101 CROITORU ( ION ) NINEL 6
102 TEAM BUDA 6
103 LUCA GABRIEL + ZIDARU 6
104 CHIRITA + OANCEA 6
105 SEBI CHIRITA 6
106 FAMILIA STANCIU 6
107 PASARESCU + TANASESCU + FERUGEAN 12

 

 

108 NAPOLEON PUCHIN 6
109 GERGELY & NINI & CHIRA TEAM BELGIA 6
110 DANESCU + MARINESCU 6
111 SINI ANDREIU 6
112 LEPADATU SI FIII 6
113 TEAM H P M + D C A 6
114 MARINOIU FLORIN 6
115 ROSU ADRIAN 6
116 STOICA ION 6
117 FRATII TOMA 6
118 MIRA MARIUS 6
119 BOGDAN MANOLE 6
120 FLORIN UREKE 6
121 GABI SI DENIS             (Germania) 6
122 STOICA + IULICA 6
123 PETRE + CATALIN 6
124 SG. COSSMANN          (Germania) 6
125 KAPPEL ALFONS       (Germania ) 6
126 ZAFIR IULIAN 6
127 NICHITA MIRCEA 6
128 BALALIA CRISTIAN 6
129 DINU MARIAN IONUT 6
130 ACHIM & BADELE 6
131 GRIGORE NICOLAIE 6
132 LUMPERDEAN ANDREI 6
133 DANIEL GIURGI ( Spania) 6
134 CIUFU GHEORGHE 6
135 TURCU SORIN 6
136 STROE ADRIAN 6
137 CALUGAR CRISTIAN (Germania) 6
138 TEAM DOBAI + BOSTIOG (Germania) 6
139 CHIOSEA ALEXANDRU 6
140 STOICA MARIAN 6
141 DAJU VASILE 6
142 TEAM VALEA SEACA 6
143 FAMILY CORAU (Spania) doua echipe 12
144 FRATII PAUNA 6
145 CALTEA GHEORGHE 6
146 STAICU & DRACEA 6
147 MARCEL + VLAD 6
148 FIRESCU & PISLARU CORNEL 6
149 TOMA VALERICA 6
150 BOGDAN STEFANICA 6
151 NEGREA ULMENI 6
152 GABRIELROTARU (Spania) 6
153 SUICA MARIUS 6
154 COPIL GHEORGHE (Austria ) 12
155 FRATII LUNGU 6
156 TEAM IULIAN & HUANG (2 echipe) 12
157 PANG YUNFENG (2 echipe) 12
158 TEAM MARIUS + GIANI (2 echipe) 12
159 CRISTI NICOLAIE (SPANIA – 2 echipe) 12
160 TOLBASU COSMIN 6
161 MARTA DANIEL 6
162 SAMUEL TRAMURE ( 2 echipe) 12
163 FILDAN V & RUTTEN R 6
164 PREDA IULIAN 6
165 RADULESCU PETRE 6
166 FAMILIA  MIHALACHE 6
167 POPESCU TRAIAN 6
168 STEFAN I & T + DURA R  + FIRESCU M 6
169 SC +MM 6
170 ROSU + VOICEA 6
171 PISLARU CORNEL IONUT 6
172 DAN RUSU 6
173 MARIAN PITULICE 6
174 POPESCU + DICULESCU 6
175 BORS MIREL 6
176 STOICA IULIAN 6
177 STANCIU ADRIAN (doua echipe) 12
178 MARIN RATOI 6
179 BREZEAN IULIAN 6
180 PIHOC SILVIU  (BELGIA) 6
181 CRISTIAN MARIN (SPANIA) 3 ECHIPE 18
182 SAVU EVELYNE 6
183 BANICA – PALTIN – NEACSU 6
184 MIHAI DITESCU & TEAM S 6
185 GURAU VALENTIN 6
186 DAVID CRISTIAN  (doua echipe) 12
187 DUMITRACHE CONSTANTIN + SUCEA DANIEL 6
188 FILIPOIU MARIAN 6
189 VASILE ALEXANDRU 6
190 CIRSTEA IONUT 6
191 COSTEA PERONELA 6
192 GHINEA VALENTIN 6
193 MIRICA MARIAN 6
194 UNGUREANU OVIDIU 6
195 BALAN SERGIU + EPURE VIVI 6
196 PIRVULESCU IONUT 6
197 NEAGU ROBERT 6
198 NEDELEA ZAMFIR + ILIE 6
199 SANDULESCU PETRICA 6
200 VALI BUNEA + YRENE 6
201 TEAM BAK 6
202 CIUFU GHEORGHE + MITRESCU IULIAN 6
203 TEAM BOBEICA 6
204 TEAM BALAN 6
205 NEAGU NICOLAE LIVIU 6
206 CROITORU FLORIN 6
207 MIHAI FLORIN 6
208 ISTRATE + PETRE 6
209 FAMILIA BUESCU 6
210 ALEXANDRU + MOLDOVEANU 6
Total 234 echipe si 1504 porumbei

Comentariile sunt închise.